TYP kura sonuçları il il açıklanıyor!

0
12
Haberler Gündem TYP kura sonuçları 2023 isim listesi il il açıklanıyor! İŞKUR TYP kura sonuçları nasıl sorgulanır? İşte TYP kura sonucunu açıklanan iller!

1

İl il TYP kura sonuçları ve isim listesi… İŞKUR tarafından düzenlenen TYP ilan mülakat ve kura sonuçlarına oldukları şehirlerin il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden ulaşabiliyorlar. TYP temizlik personel alımı kura sonuçları Elazığ, Ordu, Bursa, Samsun, Van ve daha birçok ilimizde açıklandı. İşte il il TYP kura sonuçları ile ilgili merak edilenler…

2

İŞKUR TYP SONUÇLARI SORGULAMA

Başvuru yapan adaylar İŞKUR tarafından gerçekleştirilen TYP ilan mülakat ve kura sonuçlarına bulundukları şehirlerin il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirler.

Örneğin; Ordu kura çekimi sonuçları ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün resmi internet sitesi içerisinde yayımlandı.

ORDU TYP KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3

BURSA

Bursa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği, TYP (Toplum Yararına Programı) kapsamında, istihdam edilmek üzere verilen kontenjanlar için katılımcıların görevlendirme sıralarını belirlemek üzere 01.09.2023 Cuma günü saat 09:00’da Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesinde noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekilişi sonucu, temizlik görevlileri için asıl ve yedek listeler belirlenmiştir.

BURSA TYP KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a reply