Türkiye’de bu yıl en çok izlenen filmler açıklandı

0
18

7. JOHN WICK 4

“John Wick” serisinin son filmi “John Wick 4” sinemaseverlerin en çok izlediği filmler arasında 7. sıraya yerleşti. Hollywood yıldızı Keanu Reeves’in başrolde oynadığı yapımı izleyenlerin sayısı 1 milyon 50 bin 239’a ulaştı. Gerilim ve aksiyon türündeki film, başına koyulan ödülle onlarca kiralık katile karşı savaşan John Wick’in, özgürlüğünü elde etmek için Yüksek Şura’ya karşı mücadelesini anlatıyor.

8. ÇİZMELİ KEDİ: SON DİLEK

Animasyon sevenleri sinema salonlarına çeken “Çizmeli Kedi: Son Dilek”, 816 bin 621 kişi tarafından izlenerek, listenin 8. sırasında yer aldı. Januel Mercado ile Joel Crawford’ın yönettiği film, kötülüğüyle nam salmış Dilek Yıldızı’nı bulmak için Kara Orman’a doğru maceraya çıkan Çizmeli Kedi’nin, eski ortağı ve düşmanı Yumuşak Pati Kitty’den yardım istemek zorunda kalması sonrası gelişen olayları anlatıyor.

9. İLLEGAL HAYATLAR

Cenk Çelik’in yönettiği, kaçak kumarhane işletmeye çalışan bir adamın hikayesini anlatan “İllegal Hayatlar” en çok izlenen 9. yapım oldu. Sosyal medyada “Röportaj Adam” olarak bilinen, youtuber ve içerik üreticisi Mahsun Karaca’nın başrolünde oynadığı yapımı 677 bin 306 kişi izledi.

Türkiye'de bu yıl en çok izlenen filmler açıklandı - 5

10. ÖRÜMCEK-ADAM: ÖRÜMCEK EVRENİNE GEÇİŞ

Animasyon sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen “Örümcek-Adam: Örümcek Evrenine Geçiş”, 564 bin 502 kişi tarafından izlenerek en çok izlenen yapımlar arasında 10. sırada yerini aldı.

Joaquim Dos Santos, Kemp Powers ve Justin K. Thompson’un yönettiği film, Miles Morales, Gwen Stacy ve çoklu evrenden Spider-Man’lerin oluşturduğu yeni bir ekibin, daha önce karşılaşmadıkları mertebede güce sahip bir kötüye karşı mücadelesini anlatıyor.

Leave a reply