Selena Gomez Hollywood grev kuralını yıktı

0
12

Yazarlar ve oyuncuların son 63 yılın en büyük grevini başlattığı Hollywood’da, grev kuralları gereği oyuncuların filmlerini veya dizilerini tanıtmaları, onlar hakkında röportaj vermeleri yasak. Ancak Selena Gomez, önceki gün bu kuralı yıktı.

31 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, “Only Murders in the Building” dizisi hakkında Instagram’da paylaşım yaptı. Dizi setinden bir kare yayınlayan Gomez’in bu gönderisi, başını kısa süreli derde soktu.

Gönderinin yayınlanmasının ardından Gomez’in hayranları, oyuncuya grev kurallarını hatırlatarak dizisini tanıtamayacağını söyledi.

Tepkilerin yoğunluğu karşısında Gomez, çareyi fotoğrafı silmekte buldu.

Selena Gomez Hollywood grev kuralını yıktı - 1

Hollywood’da oyuncu ve yazarlar, maaş ve yapay zekaya karşı iş güvencesi konusunda yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalması nedeniyle grev yapıyor.

Hollywood oyuncularını temsil eden Beyazperde Aktörleri Derneği ve Amerikan Televizyon ve Radyo Sanatçıları birliği (SAG-AFTRA) üyelerinin film prömiyerlerine katılması, yer aldıkları yapımlar için röportaj vermesi, ödül törenlerine girmesi, film festivallerine katılması ve sosyal medyada filmlerinin reklamını yapması yasak.

Leave a reply