Anne olmak için gün sayan Kourtney Kardashian: Oğlumu kurtardıkları için minnettarım

0
13

“DOKTORLARA OĞLUMU KURTARDIKLARI İÇİN MİNNETTARIM”

Şimdilerde annelik heyecanı yaşayan Kourtney Kardashian, doğmamış oğlunun anne karnındayken bir operasyon geçirmek zorunda kaldığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından hastane odasında eşinin elini tutarken bir fotoğraf paylaşan Kourtney Kardashian, böylesine rahat geçen üç hamilelikten sonra bu tür acil bir sağlık sorununa hazırlıklı olmadığını açıkladı.

Anne olmak için gün sayan Kourtney Kardashian: Oğlumu kurtardıkları için minnettarım - 2

Ünlü isim, “Muhteşem doktorlarıma oğlumuzun hayatını kurtardıkları için ömrümün sonuna kadar minnettar kalacağım. Hastanede yanımda olmak için turdan yanıma koşan ve sonrasında bana bakan eşime sonsuz teşekkür ederim. Ve anneme, bu konuda elimi tuttuğun için teşekkür ederim. enzer bir durumu yaşamamış kimsenin bu korku duygusunu anlamaya başlayabileceğini sanmıyorum. Hamileyken bebekleri için savaşmak zorunda kalan annelere karşı yepyeni bir anlayış ve saygım var. Şükürler olsun. Hastaneden karnımda ve sağ salim oğlumla çıkmak en gerçek nimetti” ifadelerini kullandı.

Anne olmak için gün sayan Kourtney Kardashian: Oğlumu kurtardıkları için minnettarım - 3

TURNEYİ BIRAKIP EVE DÖNMÜŞTÜ

Kourtney Kardashian’ın eşi Travis Barker da geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında sağlıkla ilgili bir ölüm kalım meselesi için turneyi bırakıp evine döndüğünü paylaşmıştı. Barker sonrasında da her şeyin yoluna girdiğini duyurmuştu.

Leave a reply